Složení: Co vše VigRX Plus obsahuje!

Vigrx Plus
VigRX Plus vhodný na zvětšení penisu obsahuje vědecky testované, silné afrodiziakální prášky a léky na erekci, tedy přírodní složení pro lepší erekci a zvětšení penisu, zejména přírodní bylinné koncentráty z Číny, Evropy a Jižní Ameriky, které úspěšně stimulují sexuální aktivitu, proto zvětší penis a výrazně zvětší sexuální potěšení.VigRX Plus - Cena, kde koupit
Ginko Biloba/24% Gingko Flavoglycosidy
Jaké jsou zkušenosti a recenze? Po více než 5000 let, Ginkgo byl předepisován v čínské bylinné medicíně. Ginkgo je známý pro své účinky zvýšení průtoku krve do mozku, který může pomoci povzbudit mozek a centrální nervový systém. Ginkgo zlepšuje periferní oběh, okysličení a zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů s cílem zlepšit sexuální funkce a sílu vaší erekce. V nedávné vědecké studii, 78% mužů s impotenčními problémy, hlásili významné zlepšení - bez vedlejších účinků.
Extrakt Škornice Šípolisté
Používá se po staletí v Číně, kde nejlepší lékaři z věděckých studií říkají, že Extrakt Škornice Šípolisté je prospěšný na zvýšení libida, zlepšení erektilní funkce, síly a pocitu. Vědecky pracuje uvolněním testosteronu, který přirozeně zvyšuje vaše sexuální touhy a vytrvalost.
Semínka Cuscuta
Cuscuta se běžně používá v dlouhodobých posilujících programech. Je to jemné tonikum pro ledviny. Cuscuta je široce používána pro zlepšení zraku, mimo jiné vyživuje spermie a posíluje šlachy pohlavních orgánů.
Palma Sabalová (trpasličí) - Fructus Serenoae
Je velice známo, že stimuluje libido u mužů a zvyšuje sexuální energii. Nedávné studie v Evropě ukazují, že plody Palmy Sabalové jsou účinné na léčbu pro mnoho mužů, a že extrakt z plodů Palmy Sabalové může snížit velikost prostaty až o 13%. Plody Palmy Sabalové zvyšují sexuální funkce, zlepšují chuť a zároveň snižují hladinu cholesterolu a mastných kyselin v krvi.
Kůrový Exktrakt Catuaba
Catuaba má dlouhou historii v herbální medicíně jako afrodiziakum na rychlé zlepšení erekce tedy afrodiziakum pro muže. Indiáni kmene Tupi v Brazílii, poprvé objevili kvalitu rostlin a během posledních staletích složili písně, které tyto účinky vychvalovaly jako zázrak. Domorodí lidé a místní lidé používali Catuaba po generace a je to nejslavnější ze všech brazilských afrodiziakálních rostlin. Ve stavu Minas je přísloví, které říká: "Dokud otec dosáhne 60, syn je jeho, po tom syn je Catuaba ." Podle Dr. Meira Penna, Catuaba "funguje jako stimulant nervové soustavy, především, když se zabývá funkční neschopnosti z mužských pohlavních orgánů ... je to neškodné afrodiziakum, používaný bez jakýchkoliv vedlejších účinků a je to známé silné afrodiziakum pro muže.
Extrakt Voňatce Vejčitého
Voňatec je keř pocházející z Brazílie, jinak známý jako "Silné Dřevo", pomáhá s nedostatkem sexuální touhy a neschopností udržet erekci. Nedávná klinická studie navyše potvrdila jeho sílu.
Hloh Obecný - Fructus Crataegi
Tato rostlino-chemická složka s výjimečnými ochrannými vlastnostmi pochází z hlohu stromu. Hloh je výborný bylinný extrakt s řadou působivých kardiovaskulárních účinků. Tento extrakt zvyšuje pružnost cév a posiluje srdce, zároveň přispívá ke snížení krevního tlaku a vyvíjí mírné, podobné jako - rozpouštědlo, s účinky působícími na plakety v tepnách. Hloh obecný byl jako rostlina úředně schválen pro farmaceutické použití v Německu. Vládní studie ukazují, že rostlina je zcela bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Koupit VigRX PlusObjednejte si VigRX Plus Plus Právě teď!